Site Kuralları

– Küfür, hakaret, argo ve aşağılayıcı bir şekilde sohbet etmek, taciz ve tehdit edici itham veya iftiralarda bulunmak yasaktır.

– Kurumsal içerikli ve ticari amaçlı reklam yapılması yasaktır.

– Genel ahlak, görgü ve toplum kurallarına uygun olmayan, taciz ve tahrike yol açan, erotik veya pornografik olarak nitelendirilebilecek herhangi yazı, resim, materyal vb. kullanılması ve/veya kullanılmaya teşvik edilmesi yasaktır.

– Türkiye Cumhuriyeti yasalarına, Uluslararası anlaşmalara aykırı, kanundışı faaliyetleri destekleyen, siyasi propaganda içeren suç teşkil edici paylaşımlarda bulunulması, din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapılması yasaktır.

– Telif hakkı kullanıcıya ait olmayan fotoğraf, resim, yazı ve benzeri materyallerin internet sitelerinde yayımlanması, eklenmesi ve paylaşılması yasaktır.

– Sunucu üzerindeki global kanallarda kişisel bilgiler (Cep telefon numarası, Msn adresi vb.) paylaşılması, rahatsız edici renkte yazıların kullanılması, flood, spam yapılması yasaktır.

– Sunucudaki tüm nick ve kanalların sorumluluğu kullanıcılara, hakları Catlak.Net’e aittir. Catlak.Net yetkilileri gerekli gördüğünde ilgili nicklerin ve kanalların kullanımına müdahale etme hakkını saklı tutar.

– Catlak.Net sunucusunda bulunan her kullanıcı, bu kuralların varlığını ve içeriğini kabul etmiş sayılmaktadır. İlgili kuralların ihlali durumunda, lokal ve hukuki yaptırımları uygulama hakkına sahiptir.